Akumulatory SUNLIGHT

Konstrukcja akumulatorów typoszeregu SUNLIGHT sprawia, że nadają się one do stosowania w większości sektorów rynkowych, spełniając wymagania systemów UPS, sprzętu telekomunikacyjnego, informatycznego i rezerwowego zasilania.

SUNLIGHT-SPa (0,7-28 Ah)

opis

SUNLIGHT SPA

Akumulatory SUNLIGHT SPa zachowują wysoką sprawność przy niskiej rezystancji wewnętrznej i wydajnych charakterystykach wyładowania. Mogą być stosowane w wielu obszarach, zarówno do pracy cyklicznej jak i rezerwowej. W całym okresie eksploatacji nie ma potrzeby sprawdzania poziomu elektrolitu czy uzupełniania wody.
SUNLIGHT SPa mogą być eksploatowane w szerokim zakresie temperatur (-10°C-40°C), ale optymalna temperatura dla eksploatacji akumulatorów wynosi 20°C-25°C

SUNLIGHT-SPb (33-200Ah)

opis

SUNLIGHT SPB

Akumulatory kwasowo-ołowiowych regulowane zaworami SUNLIGHT SPb zostały opracowane jako odpowiedź na coraz większe wymagania rynku. Charakteryzują się niskimi kosztami inwestycyjnymi przy jednoczesnym spełnieniu wymagań dotyczących wysokiej wydajności w specyficznych zastosowaniach. Konstrukcja akumulatorów SUNLIGHT SPb sprawia, że nadają się one do stosowania w większości sektorów rynkowych, spełniając wymagania systemów UPS, sprzętu telekomunikacyjnego, informatycznego i rezerwowego zasilania.
Bezobsługowe akumulatory SUNLIGHT SPb wykonane są w technologii AGM (Absorbed Glass Mat) - elektrolit uwięziony jest w separatorach z maty szklanej. Kwas jest wchłaniany przez płyty i separatory, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wycieku kwasu. Zjawisko rekombinacji gazów (do 99%) zachodzące w trakcie elektrolizy wody podczas ładowania eliminuje konieczność stałego uzupełniania wody w akumulatorze. Akumulatory SUNLIGHT SPB są szczelnie zamykane w fabryce.

SUNLIGHT STB FRONT ACCESS (50-150Ah) 

opis

SUNLIGHT STB

SUNLIGHT STB (front terminal) stanowi typoszereg akumulatorów ołowiowo-kwasowych regulowanych zaworem z zaciskami od przodu, który został specjalnie zaprojektowany na potrzeby stosowania w telekomunikacji. Zwarta konstrukcja monobloku SUNLIGHT STB z zaciskami od przodu jest idealna do stojaków 19”, 23” i ETSI.
Usytuowanie zacisków z przodu i zwarta konstrukcja sprawiają, że kształt akumulatora jest przyjazny dla użytkownika tzn. czas potrzebny na instalację i utrzymanie zostaje znacznie skrócony  

SUNLIGHT SVT (150-3580 Ah)

opis

SUNLIGHT SVT

Baterie VRLS SVT zaprojektowane zostały z myślą o długim czasie eksploatacji zapewniając wysoką niezawodność oraz działanie. Posiadają zawór bezpieczeństwa, który w przypadku przeciążenia uwalnia nagromadzone ciśnienie.
Nie wymagają typowych dla akumulatorów czynności obsługowych. Nie trzeba sprawdzać poziomu elektrolitu ani dolewać wody.

SUNLIGHT OPzV (200-3000 Ah)

opis

SUNLIGHT OPzV

Baterie OPzV charakteryzują się długim życiem, zwiększoną trwałością w cyklicznych warunkach użytkowania, jak również dla ich niskich wymagań sprzętowych, zapewniają efektywne rozwiązania energetyczne.