Liebert® PSP 500VA - 650VA

opis

Liebert PSP to bogato wyposażony zasilacz UPS o kompaktowej budowie, który zapewnia ekonomiczną ochronę zasilania. Zasilacz UPS posiada gniazda z podtrzymaniem akumulatorowym i gniazdo z ochroną przepięciową.
Przy pełnym obciążeniu zapewnia 4 minuty czasu podtrzymania akumulatorowego, co umożliwia zamknięcie systemu w razie awarii zasilania sieciowego.
Dołączane oprogramowanie i kabel USB umożliwia przekazywanie zdalnych alarmów oraz bezpieczne wyłączenie podłączonego sprzętu.

Liebert® PSA 500VA - 1500VA

opis

Liebert PSA to zasilacz UPS typu Line Interactive o niewielkich rozmiarach i przystępnej cenie, zapewniający pełne zasilanie awaryjne komputerów i urządzeń elektronicznych w małych biurach.
Zasilacz Liebert PSA oferuje wyjątkowe funkcje i doskonałą wydajność. Wyposażony w proste, łatwe w obsłudze elementy sterowania. Zasilacz Liebert PSA zapewnia zasilanie awaryjne nawet przez pięć minut przy pełnym obciążeniu, co jest wystarczającym czasem do zapisania wykonywanej pracy i zamknięcia systemu.
W skład zestawu wchodzi też oprogramowanie do zamykania systemu i kabel USB, umożliwiające wysyłanie powiadomień oraz automatyczne zamykanie podłączonych systemów.

Liebert®itON: 400-2000VA

opis

Liebert® itON to zasilacz UPS typu Line Interactive zapewniający pełne zasilanie awaryjne komputerów oraz samodzielnego sprzętu IT. Jego skład wchodzi AVR — automatyczny regulator napięcia zabezpieczający sprzęt elektroniczny przed uszkodzeniem. Liebert itON zapewnia wystarczający czas zasilania awaryjnego do bezpiecznego zapisania aplikacji w toku, przed przystąpieniem do zamykania systemu. Zimny start i automatyczny restart w zestawie.